W dniach 28-30 stycznia 2011 odbyła się  XIV edycja Międzynarodowych Targów FERMA ŚWIŃ I DROBIU, które zostały połączone, już po raz trzeci,  z Targami Energii Odnawialnej w Rolnictwie.  Tradycyjnym  miejscem  spotkania była hala Arena w Poznaniu.
Główny organizator targów - Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich - zadbało o należytą oprawę targów i jak co roku zorganizowało szereg wykładów tematycznych w formie forów. Podczas Forum Trzodowego prezentowane były najbardziej aktualne tematy branży dotyczące głównie zagadnień zwianych z efektywnością produkcji oraz obecną sytuacją na rynku. Wśród wykładowców, których prelekcje zgromadziły największe audytorium znaleźli się:
·        dr inż. Tadeusz Blicharski prezentujący temat „Stan i perspektywy dla rynku produkcji wieprzowiny na świecie. Ocena przyczyn i środków zaradczych”
·        dr Marian Kamyczek, który w swoim wykładzie starał się odpowiedzieć na pytanie „Czy można zwiększyć przychody z produkcji trzody chlewnej?”
·        dr Aleksander Skoracki, którego wystąpienie traktowało o „Utrzymaniu opłacalności produkcji stada podstawowego w okresach dekoniunktury w produkcji świń”
·        dr Benedykt Pepliński prezentujący „Prognozę cen żywca wieprzowego na lata 2011-2014”
 Stoisko  informacyjne "POLSUS"


Stoisko degustacyjne "POLSUS"


Wykład dra. T. Blicharskiego


Wykład dra. T. Blicharskiego
Polish Pig Breeders and Producers Association
„POLSUS" 
ul. Ryżowa 90
02-495 Warsaw
phone. +48 22 723 08 06
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  

 

© All rights reserved - 2017
Design CFTB.PL

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand