W dniach 10-13 lutego 2011 roku na terenie Międzynarodowych Tragów Poznańskich odbyła się już druga edycja Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt FARMA. Targi będa odbywać się w formule dwuletniej. Kolejna edycja została zaproponowana na rok 2013.
Innowacyjne podejście do formuły targowej – specjalne przestrzenie dla zwiedzających w postaci w pełni wyposażonych modułów budynków gospodarskich – są jak najbardziej trafioną propozycją, zachęcającą zwiedzających do zapoznania się z ofertą wystawców.
Otwarte przestrzenie konferencyjne zachęcały do uczestnictwa w ogólnie dostępnych debatach i wykładach.
Niestety, termin organizacji targów, nakładający się niemalże z poprzedzającą FARMĘ -  FERMĄ ŚWIŃ I DROBIU - przełożył się na małą liczbę zwiedzających. Należy domniemać, iż termin realizacji, zbieżna nazwa, jak również miejsce organizacji, czyli w obu przypadkach Poznań, nie wpłynęły korzystnie na frekwencję.
Wzbogacenie ekspozycji o prezentację zwierząt było trafioną decyzją. Bardzo chętnie odwiedzana i fotografowana ekspozycja zwierzęca nasuwa na myśl pojawiające się głosy o zasadności przywrócenia dawnej formuły POLAGRY – skupiającej Krajowa Wystawę Zwierząt Hodowlanych oraz wystawę  maszyn i urządzeń rolniczych, tworząc dla zwiedzających okazję do zapoznania się z szeroką ofertą branży rolniczej.
 Uroczystość otwarcia targów


Debata


Stoisko "POLSUS"
Polish Pig Breeders and Producers Association
„POLSUS" 
ul. Ryżowa 90
02-495 Warsaw
phone. +48 22 723 08 06
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  

 

© All rights reserved - 2017
Design CFTB.PL

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand