Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS” przyłączył się do kampanii „ Wybieram życie i pracę na wsi” organizowanej przez Fundację Wsparcia Rolnika POLSKA ZIEMIA.

Głównym celem kampanii jest promocja obszarów wiejskich jako miejsca do godnego życia, atrakcyjnego miejsca zamieszkania oraz samego rolnictwa jako źródła satysfakcjonującej i rozwojowej pracy.

Kampania „wybieram życie i pracę na wsi” promuje polskie gałęzie rolnictwa, które prężnie się rozwijają i stanowią dobrą alternatywę na rozwój biznesu związanego z rolnictwem.

Młodzi ludzie coraz częściej emigrują do miast w poszukiwania pracy, lepszego życia, uważają, że rolnictwo jest nieopłacalne lub nie mają pomysłu na działalność rolniczą.

Kampania uświadamia społeczeństwu, że obszary wiejskie, to możliwość nie tylko lepszych i zdrowszych warunków życia, ale także szansa na rozwój swojego własnego biznesu związanego z rolnictwem. Tereny wiejskie to dobra alternatywa dla każdego, kto poszukuje miejsca do stałego osiedlenia oraz rozwoju zawodowego, zapewniającego godne życie i realizacje swoich planów i pasji.Polish Pig Breeders and Producers Association
„POLSUS" 
ul. Ryżowa 90
02-495 Warsaw
phone. +48 22 723 08 06
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  

 

© All rights reserved - 2017
Design CFTB.PL

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand