Informacja prasowa
 
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kopenhadze organizuje stoisko informacyjno – promocyjne na największych skandynawskich targach maszyn, urządzeń i wyposażenia gospodarstw rolniczych  AGROMEK  2009,  w terminie 24.11.2009 – 28.11.2009 , na terenach wystawowych w Herning na Jutlandii , co daje szansę prezentacji materiałów promocyjnych firm polskich zainteresowanych rynkiem duńskim
W 10 halach o powierzchni 80.000 metrów kwadratowych ma swoje stoiska corocznie około 450 - 500 wystawców ( w tym roku zarejestrowało sie już 427 wystawców ). 
Targi przyciągają zwykle ponad 35.000 zwiedzających.  Są one organizowane we współpracy z duńskimi  zrzeszeniami branżowymi.
            Firmy zainteresowane bezpłatną promocją w czasie targów mogą wysłać na nasz adres swoje materiały w języku angielskim. Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, iż zwykła przesyłka pocztowa z Polski idzie około 3 tygodni .
Adres biura: Embassy of Poland, Trade and Investment Promotion Section
                     Ryvangs Alle 46
                     2900 Hellerup – Copenhagen
                     Denmmark
Zapraszamy również do udziału w targach przedstawicieli firm polskich, którzy w czasie trwania targów bedą aktywnie promować produkty swoich firm i przeprowadzać na naszym stoisku rozmowy z potencjalnymi klientami duńskimi.
Serdecznie zapraszamy polskie firmy z sektora maszyn i urządzeń rolniczych do odwiedzenia naszego stoiska w Hali E  nr  4118 .
Dodatkowe informacje organizacyjne dotyczące stoiska promocyjnego Wydziału oraz możliwości korzystania z niego przez polskie firmy można uzyskać od pani Haliny Uniwersał: tel: 0045 39481201, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Oficjalna  strona internetowa Targów to www.agromek.dk
 
Polish Pig Breeders and Producers Association
„POLSUS" 
ul. Ryżowa 90
02-495 Warsaw
phone. +48 22 723 08 06
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  

 

© All rights reserved - 2017
Design CFTB.PL

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand