Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS” oferuje pracę na stanowisku młodszy specjalista ds. hodowli i oceny trzody chlewnej,  polegającą na organizacji i nadzorze nad hodowlą trzody chlewnej. Poszukujemy kandydatów z regionu Lublina (województwo lubelskie).

Wymagania dla kandydatów:

- wykształcenie wyższe w kierunku zootechnika lub weterynaria,

- prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia samochodu,

- umiejętność posługiwania się komputerem, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

- komunikatywność, sumienność,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

- zdobycie doświadczenia zawodowego,

- zapoznanie kandydata z zadaniami na stanowisku specjalisty ds. hodowli i oceny trzody chlewnej i praktyczne nabywanie umiejętności na  powyższym stanowisku,

- pracę w zespole wykwalifikowanej kadry,

Zadania:

- udział w pracach hodowlanych prowadzonych w wyznaczonych chlewniach,

- prowadzenie dokumentacji hodowlanej w formie pisemnej i w systemie komputerowym,

- kontakt z hodowcami trzody chlewnej,

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)”.

Odpowiadamy tylko na wybrane ogłoszenia.

POBIERZ DOKUMENT

Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej
„POLSUS"
ul. Ryżowa 90
02-495 Warszawa
tel. +48 22 723 08 06
fax. +48 22 723 00 83

Modernizacja strony internetowej www.polsus.pl sfinansowana z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego